Adwords

Google AdWords, (Google Sag Taraf Yayıncılığı),Google Arama Motorunun veri tabanından, Firmanız ile ilgili herhangi bir anahtar kelime ile arama yaptırıldığı zamanda, Firma Adresinizin (Link) Arama Sayfası Yan Tarafında Özel Olarak Görüntülenerek, onlarca sayfa içinde sizlerin kolayca farkedilmenizi sağlar ve bu sayede oldukça uygun bir fiyat ödeyerek Oldukça verimli bir reklam verme imkanına sahp olursunuz.

İnternet reklamcılığının her geçen gün büyümesi ve milyonlarca insana çok kolay bir biçimde ulaşılabilmesi sayesinde değerini arttırmaktadır.Tüm dünyanın en çok arama yapılan sitesi google ile sistemli ve profesyonel bir ekiple çalışarak çok kısa sürede çok etkin reklamınızı yapabilirsiniz.Yalnızca sizi ilgilendiren hedef kitlenizin ziyaretçilerine ulaşarak doğru hedefe doğru zamanda doğru yerde ulaşmış olursunuz.

Reklamlarınızı ve/veya firma bilgilerinizi, ürettiğiniz mal ve hizmetleri, yeni müşteri çevrelerine duyurabilmek için Googleda ve Google Reklamcılık ağında yayınlayabilirsiniz.

Bütçeniz ne olursa olsun, sadece ve sadece reklamlarınıza tıklandığında ödeme yaparsınız.

AdWords reklamları, arama yapmak, yeni firma bulmak isteyen bir kullanıcı Google Arama Motoru  ve veri tabanında, web sitenize kodlanmış anahtar kelimelerinizden birini kullanarak arama yaptığında arama sonuçlarıyla birlikte görüntülenir.Bunun sonucunda, her arama yapana değil, sadece işinizle ilgilenen bir kitleye reklam yapmış olursunuz.

Örneğin mutfak dolabı işi yaptığınızı varsayalım.Mutfak ürünleriyle ilgilenen biri internette araştırma yaptığında Google Arama Motoruna gelir ve ilgili kelimeleri yazar örneğin Mutfak Hazır mutfak,mutfak doalbı yada mutfak modelleri… işte burada google reklamları sayesinde ilk sayfada sizin kampanyanızı hızlıca görür ve sizin sitenize gelir ve siz müşterinizi firmanıza getirmiş olursunuz.Google Adwords ile en çok ziyeret edilen sitere de reklamlar verebilirsiniz,böylelikle bir günde yüz binlerce insana reklamızını gösterebilir kendinizi tanıtma şansınızı elde edersiniz.

Ayrıca ve en önemlisi, reklamlarınızı, her geçen gün büyüyen Google Ağındaki içerik sitelerinde yayınlamayı da tercih edebilirsiniz.

Reklamınızın görünmesini istediğiniz içerik yerleşimlerini tam olarak seçebilir ya da içeriğe dayalı hedefleme özelliğinin anahtar kelimelerinizi içerikle eşleştirmesine izin verebilirsiniz.

Metin, resim ve video reklamlar olmak üzere, çeşitli reklam biçimleri arasından seçim yapabilir ve hesabınızdaki raporları kullanarak reklamınızın performansını kolayca izleyebilirsiniz.

AdWordste minimum bir aylık ücret ödemeniz gerekmez, yalnızca çok düşük bir etkinleştirme ücreti alınır.

Yeni müşterilere ulaşın: Google AdWords

How AdWords works

AdWords’ün Yararları

İşletmenize daha fazla müşteri çekin: Google’da ve reklamcılık ağımızda arama yapan kişiler reklamlarınızı görsün.
Ürünleriniz ve hizmetlerinizle ilgili çevrimiçi bilgi arayan kişilere aktif şekilde ulaşın.
Maliyetleri kolayca denetleyin – yalnızca, kullanıcılar reklamınızı tıkladığında ödeme yapın