Bilgisayar

Bilgisayar, Laptop, Yedek Parça Alım-Satım ve Tamir Servisi!

Bilgisayar, Laptop ve Tablet PC satışı

Hazır bilgisayar, toplama bilgisayar, hazır laptop,netbook, tablet pc satış hizmetlerinin yanında,  tercihe bağlı  donanımlarla monte ve kurulum hizmetleri vermekteyiz. 12 aya kadar taksit imkanları ve çok özel kampanyalarla hizmetinizdeyiz. 
Bilgisayar ve Laptop Onarımı
Bilgisayar ve laptop tamiri ve onarımı konularında uzman ekibimiz size en kısa zamanda arızalı bilgisayar veya notebook’unuza doğru teşhisi koyarak bilgi vermektedir. Teknik servisimizde her marka ve model bilgisayar ve notebook için garantili; tamir, bakım, servis, onarım ve güncelleme hizmetleri verilmektedir. Ücretsiz arıza tespiti firmamız tarafından yapılmakta ve müşteriden onay alındıktan sonra onarım geçilmektedir. Notebook tamir sürecimiz üründeki arızanın durumuna göre 1 – 7 iş gününü bulmaktadır.
Bilgisayar Bakım Anlaşması
Ticari işletmeler için, bilgisayarlardan kaynaklanan en ufak bir sorun hem personelin vakit kaybına, hem ticari zararlara sebebiyet vermekte, o zaman sorun meydana geldikten sonra çözüm bulmaya değil, sorunun meydana gelmesini engellemeye çalışmak gerekmektedir. Bunun en geçerli ve ekonomik yolu Bakım Anlaşmasından geçmektedir
Sistem & Network Altyapı Hizmetleri
Bilgisayar ve Network sistemindeki; sorunların çözülmesi, gündelik, pratik veya profesyonel ihtiyaçların kolaylaştırılması doğrultusunda çözüm önerilerimiz bulunmaktadır. Network sistemleri sayesinde ofisinizde, evinizde kullandığınız yazıcı, tarayıcı gibi çevre ürünlerini, dosyalarınızı diğer network kullanıcılarıyla ortaklaşa kullanabilirsiniz.
Network (Ağ), Güvenlik ve Alarm Kablolama Hizmeti
Cat5, Cat5E, Cat6 ve Fiber Optik Multimode Singlemode ve CCTV Güvenlik yapısal altyapı kablolama projelerinde, anahtar teslim sistem çözümlerini, marka sertifikasyonlu uzman enstalasyon ekiplerimizle sunuyoruz. Fiber optik sonlandırma, OTDR, Class D, Class E Data Testlerini, Proje öncesi ve sonrası mühendislik çalışmalarımızla birlikte, en uygun, en efektif çözüm analizleri halinde size sunuyoruz.

 


Acer Notebook


Apple Notebook


Asus Notebook


Haier Notebook


Hp Notebook


Lenovo Notebook


Probook Notebook


Samsung Notebook


Sony Vaio Notebook


Dell Notebook


MSI Notebook


Toshiba Notebook